CL32B475KCVZW6E
Numer produktu DigiKey
1276-7060-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-7060-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-7060-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL32B475KCVZW6E
Opis
CAP CER 4.7UF 100V X7R 1210
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL32B475KCVZW6E Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Funkcje
Miękkie zakończenie
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,110" (2,80mm)