CL32B475KBUYNNE
Numer produktu DigiKey
1276-1292-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-1292-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-1292-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL32B475KBUYNNE
Opis
CAP CER 4.7UF 50V X7R 1210
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL32B475KBUYNNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,079" (2,00mm)