CL32B106KAJ4PNE
Numer produktu DigiKey
1276-CL32B106KAJ4PNETR-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-CL32B106KAJ4PNECT-ND - Taśma cięta (CT)
1276-CL32B106KAJ4PNEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL32B106KAJ4PNE
Opis
CAP CER 10UF 25V X7R 1210
Szczegółowy opis
10 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL32B106KAJ4PNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)