CL32A226MAJNNNE | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | CL32A226MAJNNNE |
Opis | CAP CER 22UF 25V X5R 1210 |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 22 µF ±20% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne) |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | CL32A226MAJNNNE Modele |
Kategoria | Współczynnik temperaturowy |
Prod. | Temperatura robocza -55°C - 85°C |
Pojemność | Rozmiar / wymiar 0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.) |
Tolerancja ±20% | Grubość (maks.) 0,106" (2,70mm) |