CL32A226KOJNNNE
Numer produktu DigiKey
1276-1058-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-1058-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-1058-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL32A226KOJNNNE
Opis
CAP CER 22UF 16V X5R 1210
Szczegółowy opis
22 µF ±10% 16V Kondensatory ceramiczne X5R 1210 (3225 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL32A226KOJNNNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
1210 (3225 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,098" (3,20mm x 2,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,106" (2,70mm)