CL31Y106KBKVPNE
Numer produktu DigiKey
1276-CL31Y106KBKVPNETR-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-CL31Y106KBKVPNECT-ND - Taśma cięta (CT)
1276-CL31Y106KBKVPNEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL31Y106KBKVPNE
Opis
CAP CER 10UF 50V X7S 1206
Szczegółowy opis
10 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7S 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL31Y106KBKVPNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Przeznaczenie ogólne
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)