CL31Y106KBKVPJE
Numer produktu DigiKey
1276-CL31Y106KBKVPJETR-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-CL31Y106KBKVPJECT-ND - Taśma cięta (CT)
1276-CL31Y106KBKVPJEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL31Y106KBKVPJE
Opis
CAP CER 10UF 50V X7S 1206
Szczegółowy opis
10 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7S 1206 (3216 metryczne)
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,075" (1,90mm)