CL31C681JHHNFNE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
KEMET
W magazynie: 2 820
Arkusz danych
680 pF ±5% 630V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL31C681JHHNFNE
Numer produktu DigiKey
1276-CL31C681JHHNFNETR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL31C681JHHNFNE
Opis
CAP CER 680PF 630V C0G/NP0 1206
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CL31C681JHHNFNE Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)