CL31C332JBFNNNE
Numer produktu DigiKey
1276-3258-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-3258-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-3258-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL31C332JBFNNNE
Opis
CAP CER 3300PF 50V C0G/NP0 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3300 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CL31C332JBFNNNE Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,055" (1,40mm)