CL31B475KBHVPJE
Numer produktu DigiKey
1276-CL31B475KBHVPJETR-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-CL31B475KBHVPJECT-ND - Taśma cięta (CT)
1276-CL31B475KBHVPJEDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL31B475KBHVPJE
Opis
CAP CER 4.7UF 50V X7R 1206
Szczegółowy opis
4.7 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL31B475KBHVPJE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Miękkie zakończenie
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)