CL31B333KHHSFNE
Numer produktu DigiKey
1276-3159-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-3159-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-3159-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL31B333KHHSFNE
Opis
CAP CER 0.033UF 630V X7R 1206
Szczegółowy opis
0.033 µF ±10% 630V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL31B333KHHSFNE Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,057" (1,45mm)