CL31B226KQHNNWE
Numer produktu DigiKey
1276-3147-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-3147-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-3147-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL31B226KQHNNWE
Opis
CAP CER 22UF 6.3V X7R 1206
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±10% 6,3V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CL31B226KQHNNWE Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
1206 (3216 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)