CL31B105KCHNFNE
Numer produktu DigiKey
1276-3094-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-3094-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-3094-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL31B105KCHNFNE
Opis
CAP CER 1UF 100V X7R 1206
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL31B105KCHNFNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,071" (1,80mm)