CL31A225KC9LNNC
Numer produktu DigiKey
1276-2724-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-2724-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-2724-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL31A225KC9LNNC
Opis
CAP CER 2.2UF 100V X5R 1206
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X5R 1206 (3216 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL31A225KC9LNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niskoprofilowe
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,126" x 0,063" (3,20mm x 1,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,039" (1,00mm)