CL21C472JBFNNNE jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 14 055
Arkusz danych
Bezpośrednie
TDK
TDK
Murata Electronics
Murata Electronics
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
W magazynie: 50
4700 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL21C472JBFNNNE
Numer produktu DigiKey
1276-3004-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL21C472JBFNNNE
Opis
CAP CER 4700PF 50V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL21C472JBFNNNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)