CL21C391JBANNNC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 101 689
Arkusz danych
Bezpośrednie
YAGEO
W magazynie: 13 509
Arkusz danych
Murata Electronics
Murata Electronics
KYOCERA AVX
Vishay Vitramon
W magazynie: 780
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
W magazynie: 336
TDK
390 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL21C391JBANNNC
Numer produktu DigiKey
1276-1303-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL21C391JBANNNC
Opis
CAP CER 390PF 50V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL21C391JBANNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,030" (0,75mm)