CL21C221JC61PNC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Similar
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 1 300
Arkusz danych
220 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL21C221JC61PNC
Numer produktu DigiKey
1276-2614-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL21C221JC61PNC
Opis
CAP CER 220PF 100V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CL21C221JC61PNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Status części
Aktywny
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)