CL21C221JBANNNC
Numer produktu DigiKey
1276-1164-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-1164-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-1164-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL21C221JBANNNC
Opis
CAP CER 220PF 50V C0G/NP0 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
220 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL21C221JBANNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,030" (0,75mm)