CL21B682JBANNNC jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 3 977
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 26 360
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
Udoskonalony
KYOCERA AVX
Similar
Würth Elektronik
6800 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL21B682JBANNNC
Numer produktu DigiKey
1276-2539-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL21B682JBANNNC
Opis
CAP CER 6800PF 50V X7R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL21B682JBANNNC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,030" (0,75mm)