CL21B473KCCWPNC
Numer produktu DigiKey
1276-6815-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-6815-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-6815-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL21B473KCCWPNC
Opis
CAP CER 0.047UF 100V X7R 0805
Szczegółowy opis
0.047 µF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL21B473KCCWPNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)