CL21B334KAFNNNE jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 62 436
Arkusz danych
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 201 154
Arkusz danych
Bezpośrednie
Würth Elektronik
Bezpośrednie
KEMET
Murata Electronics
KYOCERA AVX
KEMET
TDK
Taiyo Yuden
Murata Electronics
0.33 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL21B334KAFNNNE
Numer produktu DigiKey
1276-1808-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL21B334KAFNNNE
Opis
CAP CER 0.33UF 25V X7R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL21B334KAFNNNE Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)