CL21B182KDCNNNC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 0
Arkusz danych
Bezpośrednie
KEMET
W magazynie: 2 650
Arkusz danych
1800 pF ±10% 200V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL21B182KDCNNNC
Numer produktu DigiKey
1276-2466-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CL21B182KDCNNNC
Opis
CAP CER 1800PF 200V X7R 0805
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL21B182KDCNNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)