CL21B102KECSFNC
Numer produktu DigiKey
1276-2431-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-2431-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-2431-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL21B102KECSFNC
Opis
CAP CER 1000PF 250V X7R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 250V Kondensatory ceramiczne X7R 0805 (2012 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CL21B102KECSFNC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)