CL21A335KPFNNNG
Numer produktu DigiKey
1276-6461-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-6461-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-6461-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL21A335KPFNNNG
Opis
CAP CER 3.3UF 10V X5R 0805
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL21A335KPFNNNG Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,053" (1,35mm)