CL21A225KACLNNC
Numer produktu DigiKey
1276-2408-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-2408-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-2408-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL21A225KACLNNC
Opis
CAP CER 2.2UF 25V X5R 0805
Szczegółowy opis
2.2 µF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X5R 0805 (2012 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL21A225KACLNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Funkcje
Niskoprofilowe
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,00mm x 1,25mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,037" (0,95mm)