CL10C820JC81PNC
Numer produktu DigiKey
1276-2344-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-2344-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-2344-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL10C820JC81PNC
Opis
CAP CER 82PF 100V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
82 pF ±5% 100V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL10C820JC81PNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Tolerancja
±5%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)