CL10C3R3CB81PNC
Numer produktu DigiKey
1276-6549-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-6549-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-6549-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL10C3R3CB81PNC
Opis
CAP CER 3.3PF 50V C0G/NP0 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL10C3R3CB81PNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Status części
Aktywny
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)