CL10C2R7CB8NNNC jest przestarzałe i nie jest już produkowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 3
Arkusz danych
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
W magazynie: 27 920
Arkusz danych
Udoskonalony
KEMET
W magazynie: 0
Udoskonalony
KYOCERA AVX
Odpowiednik parametryczny
Walsin Technology Corporation
YAGEO
W magazynie: 315
KEMET
YAGEO
2.7 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL10C2R7CB8NNNC
Numer produktu DigiKey
1276-2258-2-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL10C2R7CB8NNNC
Opis
CAP CER 2.7PF 50V C0G/NP0 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL10C2R7CB8NNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)