CL10C241JB8NNNC
Numer produktu DigiKey
1276-2243-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-2243-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-2243-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL10C241JB8NNNC
Opis
CAP CER 240PF 50V C0G/NP0 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
240 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL10C241JB8NNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Produkt wycofany z oferty DigiKey
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)