CL10B471KC8WPNC
Numer produktu DigiKey
1276-6700-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-6700-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-6700-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL10B471KC8WPNC
Opis
CAP CER 470PF 100V X7R 0603
Szczegółowy opis
470 pF ±10% 100V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL10B471KC8WPNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prod.
Funkcje
Tryb otwarty
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Tolerancja
±10%
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)