CL10B471JB8NNNC
Numer produktu DigiKey
1276-2058-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-2058-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-2058-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL10B471JB8NNNC
Opis
CAP CER 470PF 50V X7R 0603
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL10B471JB8NNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)