CL10B105KP8NNNC
Numer produktu DigiKey
1276-1946-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-1946-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-1946-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL10B105KP8NNNC
Opis
CAP CER 1UF 10V X7R 0603
Szczegółowy opis
1 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X7R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL10B105KP8NNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)