CL10A335KP8NNNC
Numer produktu DigiKey
1276-1892-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-1892-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-1892-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL10A335KP8NNNC
Opis
CAP CER 3.3UF 10V X5R 0603
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
3.3 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CL10A335KP8NNNC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0603 (1608 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)