CL10A225KP8NNND jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 721 560
Arkusz danych
Udoskonalony
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 110 923
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Odpowiednik parametryczny
Bezpośrednie
KYOCERA AVX
Bezpośrednie
Taiyo Yuden
KYOCERA AVX
KEMET
TDK
TDK
Taiyo Yuden
2.2 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL10A225KP8NNND
Numer produktu DigiKey
CL10A225KP8NNND-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL10A225KP8NNND
Opis
CAP CER 2.2UF 10V X5R 0603
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
CL10A225KP8NNND Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)