CL10A224KB8NNNC
Numer produktu DigiKey
1276-1876-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-1876-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-1876-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL10A224KB8NNNC
Opis
CAP CER 0.22UF 50V X5R 0603
Szczegółowy opis
0.22 µF ±10% 50V Kondensatory ceramiczne X5R 0603 (1608 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL10A224KB8NNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Rozmiar / wymiar
0,063" x 0,031" (1,60mm x 0,80mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,035" (0,90mm)