CL05C821JB5NNNC
Numer produktu DigiKey
1276-1727-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-1727-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-1727-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL05C821JB5NNNC
Opis
CAP CER 820PF 50V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
820 pF ±5% 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL05C821JB5NNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±5%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)