CL05C4R3CB5NNNC
Numer produktu DigiKey
1276-1701-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-1701-1-ND - Taśma cięta (CT)
Producent
Numer produktu producenta
CL05C4R3CB5NNNC
Opis
CAP CER 4.3PF 50V C0G/NP0 0402
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
4.3 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL05C4R3CB5NNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Status części
Nieaktualne
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±0,25pF
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)