CL05C2R2CB51PNC
Numer produktu DigiKey
1276-CL05C2R2CB51PNCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-CL05C2R2CB51PNCCT-ND - Taśma cięta (CT)
1276-CL05C2R2CB51PNCDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL05C2R2CB51PNC
Opis
CAP CER 2.2PF 50V C0G/NP0 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2.2 pF ±0,25pF 50V Kondensatory ceramiczne C0G, NP0 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL05C2R2CB51PNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Tolerancja
±0,25pF
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)