CL05A226MQ5QUNC
Numer produktu DigiKey
1276-6834-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-6834-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-6834-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL05A226MQ5QUNC
Opis
CAP CER 22UF 6.3V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
22 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL05A226MQ5QUNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,028" (0,70mm)