CL05A105KP5NNWC jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 3 904 534
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Samsung Electro-Mechanics
W magazynie: 236 171
Arkusz danych
Walsin Technology Corporation
KYOCERA AVX
KYOCERA AVX
KEMET
KEMET
YAGEO
YAGEO
Cal-Chip Electronics, Inc.
Murata Electronics
Murata Electronics
1 µF ±10% 10V Kondensatory ceramiczne X5R 0402 (1005 metryczne)
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
CL05A105KP5NNWC
Numer produktu DigiKey
1276-CL05A105KP5NNWCTR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CL05A105KP5NNWC
Opis
CAP CER 1UF 10V X5R 0402
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
0402 (1005 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,039" x 0,020" (1,00mm x 0,50mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,022" (0,55mm)