CL03B102KA3NNNC
Numer produktu DigiKey
1276-1341-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-1341-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-1341-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL03B102KA3NNNC
Opis
CAP CER 1000PF 25V X7R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1000 pF ±10% 25V Kondensatory ceramiczne X7R 0201 (0603 metryczne)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CL03B102KA3NNNC Modele
Kategoria
Współczynnik temperaturowy
Prod.
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Zastosowania
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Typ mocowania
Status części
Aktywny
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±10%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)