CL03A474MQ3NNNC
Numer produktu DigiKey
1276-1338-2-ND - Taśma i szpula (TR)
1276-1338-1-ND - Taśma cięta (CT)
1276-1338-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
CL03A474MQ3NNNC
Opis
CAP CER 0.47UF 6.3V X5R 0201
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0.47 µF ±20% 6,3V Kondensatory ceramiczne X5R 0201 (0603 metryczne)
Modele EDA/CAD
CL03A474MQ3NNNC Modele
Temperatura robocza
-55°C - 85°C
Obudowa / skrzynia
0201 (0603 metryczne)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
0,024" x 0,012" (0,60mm x 0,30mm) (dł. x szer.)
Tolerancja
±20%
Grubość (maks.)
0,013" (0,33mm)