CIB21J400NC
Numer produktu DigiKey
CIB21J400NC-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
CIB21J400NC
Opis
FERRITE BEAD 40 OHM 0805 1LN
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
40 Ohms @ 100 MHz 1 FKoraliki i kostki ferrytowe 0805 (2012 metryczne) 2A 50mOhm
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
CIB21J400NC Modele
Kategoria
Prąd znamionowy (maks.)
2A
Producent
Samsung Electro-Mechanics
Rezystancja stałoprądowa (DCR) (maks.)
50mOhm
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obudowa / skrzynia
0805 (2012 metryczne)
Status części
Nieaktualne
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba linii
1
Wysokość (maks.)
0,043" (1,09mm)
Impedancja przy częstotliwości
40 Ohms @ 100 MHz
Rozmiar / wymiar
0,079" x 0,049" (2,01mm x 1,24mm) (dł. x szer.)