SPG176-56
Numer produktu DigiKey
2223-SPG176-56-ND
Producent
Numer produktu producenta
SPG176-56
Opis
TEG, 8.8 V / 2 A OUTPUT, 56 X 56
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
TEG (generator termoelektryczny) 17,6W przy 27°C 2 A 300°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SPG176-56 Modele
Kategoria
Wysokość
4,50mm
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Liczba stopni
1
Opakowanie
Skrzynka
Prąd - maks.
2 A
Status części
Aktywny
Napięcie - maks.
8.8 V
Typ
TEG (generator termoelektryczny)
Rezystancja
4.4 Ohms
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 56,00mm x 56,00mm (dł. x szer.)
Temperatura robocza
300°C
Qmax przy Th
17,6W przy 27°C