UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR
Numer produktu DigiKey
2223-UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2223-UP20-C-F-G-FL-1-P12-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2223-UP20-C-F-G-FL-1-P12-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR
Opis
CONN PLUG USB 2.0 TYPE C SMD RA
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Modele EDA/CAD
UP20-C-F-G-FL-1-P12-TR Modele
Kategoria
Funkcje
Grubość wykończenia 1,0µ"
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Seria
Liczba portów
1
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Prąd znamionowy (A)
0,25A, 1,25A, 5A
Status części
Aktywny
Napięcie - znamionowe
20V=