UJ32-C-V-G-FMT-2-P24
Numer produktu DigiKey
2223-UJ32-C-V-G-FMT-2-P24-ND
Producent
Numer produktu producenta
UJ32-C-V-G-FMT-2-P24
Opis
CONN RCPT USB 3.2 TYPE C 24POS
Standardowy czas realizacji przez producenta
8 tygodnie
Modele EDA/CAD
UJ32-C-V-G-FMT-2-P24 Modele
Kategoria
Funkcje
Grubość wykończenia 3.0µ"
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Temperatura robocza
-25°C - 85°C
Seria
Liczba portów
1
Opakowanie
Skrzynka
Prąd znamionowy (A)
0,25A, 1,25A, 5A
Status części
Aktywny
Napięcie - znamionowe
48V=