UJ20-C-V-SMT-TR-68
Numer produktu DigiKey
2223-UJ20-C-V-SMT-TR-68TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2223-UJ20-C-V-SMT-TR-68CT-ND - Taśma cięta (CT)
2223-UJ20-C-V-SMT-TR-68DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UJ20-C-V-SMT-TR-68
Opis
CONN RCPT USB 2.0 TYPE C SMD PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Modele EDA/CAD
UJ20-C-V-SMT-TR-68 Modele
Kategoria
Stopień ochrony
IP68 - pyłoszczelność, wodoodporność
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
0,25A, 1,25A, 5A
Napięcie - znamionowe
20V=