UJ20-C-V-C-3-SMT-TR
Numer produktu DigiKey
2223-UJ20-C-V-C-3-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2223-UJ20-C-V-C-3-SMT-TRCT-ND - Taśma cięta (CT)
2223-UJ20-C-V-C-3-SMT-TRDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UJ20-C-V-C-3-SMT-TR
Opis
CONN RCPT USB 2.0 TYPE C PCB
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
USB-C (USB TYPE-C) USB 2.0 Gniazdo Złącze 24 -pozycyjne Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
UJ20-C-V-C-3-SMT-TR Modele
Kategoria
Funkcje
Blokada płytki
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
0,25A, 1,25A, 5A
Napięcie - znamionowe
20V=