UJ20-C-H-G-MSMT-FT-P16-TR-67
UJ20-C-H-G-MSMT-FT-P16-TR-67
Numer produktu DigiKey
2223-UJ20-C-H-G-MSMT-FT-P16-TR-67TR-ND - Taśma i szpula (TR)
2223-UJ20-C-H-G-MSMT-FT-P16-TR-67CT-ND - Taśma cięta (CT)
2223-UJ20-C-H-G-MSMT-FT-P16-TR-67DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
UJ20-C-H-G-MSMT-FT-P16-TR-67
Modele EDA/CAD
UJ20-C-H-G-MSMT-FT-P16-TR-67 Modele
Kategoria
Funkcje
Prowadnica płytki, zatrzymanie lutu
Producent
Same Sky (Formerly CUI Devices)
Stopień ochrony
IP67 - pyłoszczelność, wodoodporność
Seria
Temperatura robocza
-40°C - 85°C
Prąd znamionowy (A)
0.25A, 1.25A, 3A
Typ złącza
USB-C (USB TYPE-C)
Napięcie - znamionowe
20V=