TS34-62-2-BK-160-H-SMT-TR jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Same Sky (Formerly CUI Devices)
W magazynie: 4 970
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 0
Arkusz danych
Przełączniki dotykowe SPST-NO Uruchamiane od góry Montaż powierzchniowy
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
TS34-62-2-BK-160-H-SMT-TR
TS34-62-2-BK-160-H-SMT-TR
Numer produktu DigiKey
2223-TS34-62-2-BK-160-H-SMT-TR-ND - Taśma i szpula (TR)
Producent
Numer produktu producenta
TS34-62-2-BK-160-H-SMT-TR
Opis
6.2 X 6.2 MM, 2 MM ACTUATOR HEIG
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Modele EDA/CAD
TS34-62-2-BK-160-H-SMT-TR Modele
Kategoria
Wysokość aktuatora ponad płytkę drukowaną
2,00mm
Prod.
Orientacja aktuatora
Uruchamiane od góry
Seria
Styl zakończenia
Odprowadzenie J
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Obrys
6,20mm x 6,20mm
Status części
Aktywny
Oświetlenie
Niepodświetlane
Obwód
SPST-NO
Siła robocza
160gf
Funkcja przełącznika
Off-Mom
Temperatura robocza
-40°C - 90°C
Prąd znamionowy styku przy napięciu
0,05A przy 12V=
Materiał aktuatora
Poliftalamid (PPA)
Typ aktuatora
Standard
Skok przełącznika
0,25mm